Bouwformatie
LinkedIn Twitter Youtube RSS
home | contact | adverteren
Headlines | Door een onzer verslaggevers

BAM Nuttall verwerft omvangrijk contract voor herontwikkeling Olympisch Park in Londen

Olympic Park Legacy Company heeft BAM Nuttall (de Britse infrabouwer van Koninklijke BAM Groep nv) opdracht verleend voor de herontwikkeling van het Olympisch Park in Oost-Londen. De bouwsom bedraagt meer dan 90 miljoen euro. De werkzaamheden beginnen in het najaar, na afloop van de Olympische en Paralympische Spelen 2012 en nemen anderhalf jaar in beslag. Dankzij de gefaseerde uitvoering kunnen in de zomer van 2013 al delen van het nieuwe Queen Elizabeth Olympic Park worden opengesteld voor het publiek.

De opdracht omvat het verwijderen van diverse tijdelijke sportaccommodaties en voorzieningen, zoals een trainingcentrum voor atleten, een basketbalarena, een waterpolobad en tribunes. Voorts zal BAM Nuttall de wegen, fiets- en voetpaden van het Olympisch Park aansluiten op de infrastructuur van de omliggende stadswijken. Dit vraagt de aanpassing van zo’n dertig bruggen en onderdoorgangen.

Voetbalvelden
Diverse voorzieningen krijgen een andere functie. Zo zal het mediacentrum – na demontage van het cateringgedeelte – geschikt worden gemaakt voor bedrijfshuisvesting. Het bijbehorende parkeerterrein wordt voorzien van zonnepanelen. Nabij het wielerstadion Velodrome wordt een 1.600 meter lang fietscircuit aangelegd, alsmede een parcours voor mountainbikes van 6,5 kilometer. Tot de werkzaamheden behoren ook de aanleg van een hockey- en tenniscomplex en van twaalf voetbalvelden. BAM Nuttall is eveneens verantwoordelijjk voor de landschappelijke inrichting van het nieuwe park. Zo worden onder meer 2.000 bomen geplant en grote grasweiden aangelegd. BAM Nuttall was in de afgelopen jaren betrokken bij het saneren en bouwrijpmaken van het Olympisch Park, inclusief de aanleg van de infrastructuur en de landschappelijke inrichting van het gebied.    


Interessant artikel?
Sluit nu een abonnement af en ontvang iedere maand het tijdschrift Bouwformatie. Klik hier

  
 

Humor



Advertorial

Burgerhout

BurgerhoutAls producent van rookgasafvoer- en ventilatiesystemen heeft Burgerhout uit Assen een vertrouwde naam opgebouwd. Het bedrijf levert een breed assortiment in RVS, aluminium en kunststof. Directeur Sieger Volkers: "We zijn een absoluut A-merk op ons gebied.

lees verder

/abonneren

Opinie

Door Charles Groenhuijsen

Halveer aantal architectenEen bekentenis: Ik heb het niet zo op architecten. Rondrijdend in ons goede vaderland mopper ik op twee dingen graag en gretig: De files waar ik in zit en de bebouwing waar ik vanuit die file uitzicht op heb. Herkenbaar?

lees verder
 

In het volgende nummer

Bouwformatie | uitgave 5 is verschenen op 15 mei
Bekijk de onderwerpen

Aanmelden


http://www.imf-online.com/partner/bouwformatie/
 
Partners in business
  • Brink Groep - http://www.brinkgroep.nl
  • Polypal - http://www.polypal.be
  • Gebr. Bodegraven - http://www.gb.nl
  • Wagenbouw - http://www.wagenbouw.nl
  • XI DOOR - http://www.xidoor.com
  • De Meeuw Bouwsystemen - http://www.demeeuw.com
  • DEMU Metaalindustrie - http://www.demu.nl
 
 

Direct naar

> Adreswijziging
> Aanmelden nieuwsbrief
> Abonneren
> Adverteren

Items

> Headlines
> Opinie
> Dossiers
> Links
> Agenda
> Tijdschrift
> Shop

Contactgegevens

Bezoekadres
Julianalaan 1
2341 EN Oegstgeest

Postadres
Postbus 116
2340 AC Oegstgeest

Tel. (071) 519 19 60
Fax (071) 519 19 61
info@bouwformatie.nl

 

Redactie
Marcel van Duijn

Advertenties
Robert Liefhebber

Website en E-zine
Gijsbert Boer

Uitgever
Max de Jong

Over Bouwformatie

> Colofon
> Adverteren
> Contact
> Veelgestelde vragen
> Disclaimer & Privacy
> Persinformatie